close
تبلیغات در اینترنت

اطلاعات گردشگری - 20

loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

اطلاعات گردشگری

بازارهای دبی


بازارهای دبی

بازار رمضان فستیوال خرید در شب های رمضان

بازار رمضان فستیوال خرید در شب های رمضان

خرید از دبی در ماه رمضان

بازارهای دبی در ماه رمضان

قیمت های در دبی در ماه رمضان

"بازار

 

رمضان مارکت یا بازار رمضان هر سال در ماه رمضان در دبی برگزار میشود و به مدت ده روز در دبی ادامه دارد , در طول مدت تور دبی میتوانید از محصولات عرضه شده در دبی استفاده کنید . فیمت های بازار رمضان دبی باعث میشود مقاومت خود را برای خرید از دست بدهید

محصولات بازار رمضان دبی شامل این نوع میشود

لباس, جواهر & خرت و پرت , بهداشتی & لوازم ارایشی , لوازم شخصی , عطر, غذا, لوازم منزل, الکترونیکی , اسباب بازی و لوازم کودک , صنایع دستی , سوغات و محصولات کلکسیونی , سفر و گردشگری , خط نوشته , و پزشکی

ورودی هر شخص به بازار ۵ درهم امارات است و کودکان زیر ۵ سال میتوانند رایگان ورود کنند

بازار از ۸ شب تا ۲ نصف شب باز است

همچنین یک استخر توپ در بازار رمضان دبی باز است که میتوانید بچه ها را به انجا بسپارید

همچنین شما میتوانید در قرعه کشی ها شرکت کنید و جایزه ببرید

 

ادرس اصلی وبسات : http://www.ramadannightmarket.com/

بازدید : 18 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:34 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

مراکز تجاری


مراکز تجاری

مرکز خرید Abraj دیره دبی

مرکز خرید Abraj دیره دبی

بازدید : 20 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:33 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

خرید لوازم برقی دبی

خرید لوازم برقی دبی

خرید لوازم برقی دبی

خرید لوازم برقی دبی

 

لوازم برقی جاکیس  دبی
Jackys در منطقه جبل علی واقع گردیده است این مرکز خرید محل خرید و فروش لوازم برقی در دبی می باشد.

 

لوازم برقی جیمبو دبی
این مرکز خرید در خیابان های امارات – مدیا سی تی ، بلوار ۲ ، واحد تجاری ، روبروی هتل رامادا ، قوسیس ، خیابان شیخ زاید، با شعبات بسیار زیاد بسیار معروف بوده و محلخرید و فروش لوازم برقی می باشد.

ورودی ها:

بازدید : 15 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:32 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

خرید پارچه و لباس از دبی

خرید پارچه و لباس از دبی

خرید پارچه و لباس از دبی

اقلام نوزاد در دبی

خرید پارچه و لباس از دبی

لوازم اولیه همگی در دسترس است، در حالی که ممکن است نتوانید انواع موارد موجود در کشور خود را بیابید. اما نیازی نیست که مجبور شوید نوزاد را در کمد نگه دارید. سوپر مارکت ها همگی غذای آماده ی نوزاد، قوطی غذا، پوشک و وسایل نظافت را عرضه می کنند. بسیاری از آنها شیشه و تجهیزات غذا دادن را نیز می فروشند. Choithram دارای بهترین مجموعه غذای آماده ی نوزاد بوده و برندهای مشهور SMA و Cow & Gate آمریکایی را در اختیار دارد. اگر نتوانستید آن چه نیاز دارید بیابید از دستیار فروشگاه کمک بخواهید زیرا آنها در برخی موارد برندهای خاصی را در پشت پیش خوان نگهداری می کنند. همچنین انواع قوطی های غذای کودک را عرضه میکنند. ممکن است قیمت آنها دو برابر مقدار اصلی باشد اما وقتی نمی خواهید درگیر آشپزی شوید عالی هستند. داروخانه های بزرگ نیز ضروریات نوزادان و برخی پمپهای شیردهی را میفروشند. Baby Shop، Goodbaby و Mothercare برای لوازم مراقبتی بطری ها، کالسکه، صندلی اتومبیل، کیف تعویض لباس، تخت سفری، صندلی گهواره ای، تخت کودک و هر آن چه نیاز دارید را عرضه می کنند. Toys RUs اخیرا اندازه بخش نوزادان را دو برابر کرده و انواع کالاها را از کالسکه ی تاشوی بچه تا بطری شیر، تخت سفری و لوازم مسافرت می فروشد. کیفیت این اقلام خوب بوده و با استانداردهای ایمنی بین المللی هماهنگی دارند. صندلی های اتومبیل Britax و Maxi به صورت گسترده در دسترس بوده و با اغلب اتومبیل ها متناسب هستند. کلیه ی فروشگاه ها برای نصب صندلی کمک می کنند. اما چنین به نظر می رسد که کارکنان در مکانیک چگونگی نصب صندلی و نه مناسب بودن برای وسیله نقلیه تخصصی دارند. کیفیت تشک تخت های سفری متفاوت است. Mothercare میتواند سایزهای ویژه را سفارش دهد اما از پیش برنامه ریزی کنید، تا بتوانید به موقع آن را تحویل بگیرید. انواع کوله بچه محدود بوده و یافتن کوله پشتی برای کوداکتان بسیار دشوار است. شاید مایل باشید این اقلام را از خارج از کشور سفارش دهید.

کالاهای Mamas an Papas را می توانید در Harrey Nidols در مرکز خرید امارات بیابید و احتمالاً این برند فروشگاه خود را در مرکز خرید دبی دارد.

IKEA دارای انواع محدودی از لوازم مراقبتی همچون تخت سفری، صندلی تاشو و وان حمام است. همچنین آنها انواع ملحفه های تخت، پتو و اسباب بازی این کودکان را عرضه می کنند.

حراج های Baby Shop که چند بار در سال برگزار می شوند ارزش انتظار را دارند.

Goodbaby دارای کامل ترین مجموعه کالسکه شامل Cam، Quinny و Phil& Teds است که در هر مکانی در دسترسی نمی باشند.
Mothorcare خدمات سفارش را برای اقلامی که به صورت آن لاین یا در کاتالوگی در انگلستان دیده اید ارائه می کند، اما زمان ارسال حداقل چهار هفته و در بعضی موارد طولانی تر است.

Just Kidding یک فروشگاه لوازم خانگی در القوز، انواع اقلام نوزادان، مبلمان و لباس های اروپایی را شامل کالسکه های Bugaboo، کیف های Cittle Company و صندلی های بلند Stokke را می فروشد. خرید از این محل چندان به صرفه نیست اما ارزش گشتن را دارد.

 

مرکز خرید بار اسنتیاس  دبی
Bare Essentials  در مرکز جمیرا واقع گردیده که محل خرید و فروش پوشاک و البسه می باشد این مرکز خرید هم بزرگ بوده  و بسیار معروف می باشد.

 

مرکز خرید بیوند د بیچ دبی
Beyond the Beach این مرکز خرید هم پوشاک والبسه و… خرید و فروش می شود.  در جمیرا واقع گردیده و بسیار بزرگ و شیک می باشد.

 

مرکز خرید هاماک دبی
Hamac این مرکز خرید بسیار بزرگ و شیک و مدرن می باشد تقریبا فروشگاه های بزرگی در این مرکز می باشد که برای خرید پوشاک می توانید به آنها مراجعه نمائید.

 

مرکز خرید هییت ویوز دبی
Haet Waves این مرکز خرید  بسیار بزرگ و شیک و مدرن بوده و محل خرید و فروش پوشاک زیبا می باشد در ابن بطوطه واقع گردیده است.

 

مرکز خرید اوشنا دبی
Oceano این مرکز خرید بسیار بزرگ و شیک محل خرید و فروش پوشاک و… می باشد و پالم دبی می باشد.

 

مرکز خرید پیسنیکو جنرال ترادینگ دبی
Pinico General Trading این مرکز خرید در خیابان جمیرا واقع گردیده است و در این مرکز خرید پوشاک کنار ساحل  و البسه و…  خرید و فروش می شود.

 

مرکز خرید وول وردز دبی
Wool Worths این مرکز خرید در مرکز شهر ی دیره واقع گردیده است و پوشاک کنار ساحل خرید و فروش می شود بسیار بزرگ بوده و بسیار شیک و مجلل می باشد.

 

مرکز خرید ال بوم مارین دبی
Al Boom marine در  این مرکز خرید پوشاک و البسه و… خرید فروش می شود در ضمن مرکز خرید بوم مارین یک از بزرگترین مرکز خرید دبی می باشد که به این منطقه به اختصار می گویند بهشت خانمها.

 

لباس کنار دریا دبی

به دلیل مدت زمانی که در ساحل یا استخر در دبی سپری می شود جای تعجب نیست که چندین فروشگاه تخصصی و طراحان لباس کنار دریا وجود داشته باشد که در آن یک لباس شنا به اندازه ی یک تفریح شبانه هزینه دارد. از آن جا که کل سال هوا آفتابی است ، هیچ فصل کم مصرفی وجود ندارد . بنابر این  حراج های آخر سال اندکی غیر قابل پیش بینی هستند. به فهرست پستی Beyond The Beach بپیوندید تا از پیش برای حراج های دسامبر شما را مطلع می سازند.
کالاهای مقاوم در برابر UV برای کودکان یک ضرورت بوده و برای بزرگ سالان ایده ی مناسبی است. مجموعه Beyond The Beach کمی محدود است، لباس کنار دریای UV برای کودکان در Woolworths در تمام طول سال در دسترس بوده و فروشگاه های بزرگ به صورت فصل آنها را ارائه می کنند.

Debenhams دارای انواع لباس شنای مد روز (شامل انواع لوازم فرعی ساحل مانند کلاه، سارونگ، حوله ساحل و دمپایی لا انگشتی) می باشد. Heatuvas مجموعه ی مناسبی از لباس شنای کودکان و بزرگسالان را فروخته و اگر موجودی زیادی نداشته باشند می توانید نام خود را نوشته و زمانی که محموله ی جدید رسید شما را مطلع خواهند ساخت.

Uniform Shop دارای مایوهای UV (همچنین عینک های آفتابی Baby Banz و کلاه) است.

Picnico در خیابان Beach نیز همین اقلام را عرضه میکند. انواع Hamac شامل شورت شنای Vilebrequin برای مردان و پسران می باشد.

بازدید : 19 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:31 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

بازار طلا دبی – خرید طلا از دبی


بازار طلا دبی – خرید طلا از دبی

بازار طلا دبی – خرید طلا از دبی

بازار طلا دبی - خرید طلا از دبی

بازار طلای دبی بسیار شبیه به بازار طلای تهران است. ویترینهای مملو از طلاهای زرد و درخشان، النگوها و زنجیرهای بلند انواع سنگهای قیمتی والبته مروارید که از محصولات اصلی این شهر است. قیمت طلا در مقایسه با کشورهای اروپایی ارزان تر است. به خصوصی محصولاتی که دست ساز نیستند، کارمزد اندکی دارند و به قیمت طلای خام به فروش می رساند. اما برای خرید قیمتی، باید محتاط و خبره باشید.

بازار طلای دبی

دبی به علت داشتن یکی از بزرگترین بازارهای طلای جهان به شهر طلا در میان کشورهای دنیا مشهور می باشد. پرسه زدن در میان بازار قدیمی طلا از تجربیات به یاد ماندنی هر فرد است. خیابان باریکی که از دو طرف پوشیده از مغازه های طلا با جدیدترین طراحی ها می باشد. ویترین پوشیده از طلا و الماس بی شک هر فردی را به این بازارها می کشاند. جواهرات ساخت دست بشر و تراش الماس گرانبها در یک مجموعه بسیار خیره کننده است. این بازارها از مکان های زیبا برای خرید سوغات می باشد.در این بازار انواع طلا با اشکال و عیار های متفاوت یافت می شود . صورتی ،سفید ، زرد و حتی بنفش . تعداد زیادی مغازه در آن جا وجود دارد که نقره جات ، سنگهای بدل الماس و پلاتنیوم می فروشند . نرخ طلا در این بازارچه کمترین در دنیا است و براساس دست ساز و ماشین ساز بودن نرخ گذاری شده اند .
آدرس: دبی، دیره، در نزدیکی میدان بنی یاس، خیابان آل خلیل

بازدید : 20 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:30 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

خرید فرش و قالیچه دبی

خرید فرش و قالیچه دبی

خرید فرش و قالیچه دبی

خرید فرش از دبی

خرید فرش و قالیچه دبی

خرید فرش و قالیچه دبی
فرش ها یکی از مواردی است که نشان یک منطقه محسوب می شود. موارد مورد فروش در اینجا از ایران ، ترکیه ، پاکستان و آسیای مرکزی وارد می شوند. قیت فرش ها بستگی دارد به تعداد عواملی همچون منطقه آن مواد بکار رفته ، تعداد گره ها و دست بافت بودن آن دارد گران ترین فرش ها معمولا نوع دست بافت یا ابریشم ایران هستند.
فرش ها یکی از مواردی است که نشان یک منطقه محسوب می شود. موارد مورد فروش در اینجا از ایران، ترکیه، پاکستان و آسیای مرکزی وارد می شوند. قیمت فرش ها بستگی دارد به تعداد عواملی همچون منطقه آن، مواد بکار رفته، تعداد گره ها و دست بافت بودن آن دارد گرانترین فرش ها معمولا نوع دست بافت با ابریشم در ایران هستند. هرچه کیفیت فرش بالاتر باشد پشت کار تمیزتر است بنابراین به پشت آن دقت کنید اگر الگو کاملا تصویر شده و گره ها تمیز باشند، فرشی در مقایسه با سایر موارد نامشخص از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. سعی کنید اندکی تحقیق درباره خرید خود داشته باشید تا وقتی به یک فروشنده بی وجدان برخورد کردید که از سادگی شما سوء استفاده کرد ایده ی اولیه از آنچه بدنبال آن هستید داشته باشید. خوشبختانه افراد شیاد و متقلب در فرش اندک بوده و اغلب با خوشرویی تفاوت میان قالی ها را توضیح داده و دانش گسترده خود را با شما سهیم می شوند. به مجموعه فرش های مختلف مراجعه کنید تا درباره تفاوت های میان دست بافت، ماشینی، ابریشم، پشم یا فرش های ترکیبی اطلاعاتی بدست آورید. البته نیازی به پرسیدن نیست زیرا به محض ورود از درهای فرش فروش بدون شک فرش های لوله شده را بازکرده و با سرعت بی نظیری جلوی شما باز میکنند. قیمت فرش ها از چند صد درهم تا دهها هزار درهم متفاوت است. همواره جانه زنی برای رسیدن به قیمت مناسب ارزش آن را دارد اطمینان حاصل کنید که فروشنده میداند که شما توریست نیستید و برای به حداکثر رساندن موفقیت در چانه زنی تمام مدت ادب را رعایت کنید. برج دیره در میدان النصر دارای تعداد زیادی فروشگاه های فرش در طبقه آخر است و Blue Stouk در شارجه نیز دارای مجموعه کاملی است. معمولا ممکن است به فرش فروش دوره گرد پشت در خانه تان رو به رو شوید. این افراد اغلب در منطقه در میان لوازم کهنه و فرسوده خود که روی آنها فرش گذاشته شده میگردد. کیفیت آنها عالی نیست و حتی اگر کمترین علاقه ای نشان دهید او بارها و بارها به سراغ شما خواهد آمد.

Carpet land یک فروشگاه One – Stop برای فرش هایی است که ممکن است بدنبال آن باشید. اگر بدنبال آنتیک های پاریس یا قالیچه های کرک دار در اتاق خواب هستید، انتخاب دشوار خواهد بود. اگر بدنبال موارد کاربردی تر در مقایسه با موارد تزئینی هستید سایر گزینه ها Fabindia، IKEA، Carrefour یا THE ONE می باشند.

مرکز خرید مشرق زمین الئوروبا دبی
این مرکز خرید در منطقه برجومان واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

مرکز خرید کارپت لند دبی
 Crpet Land این مرکز خرید در مقابل سینما النصر  واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

مرکز خرید کارافور دبی
 Carrefourاین مرکز خرید در الالشندغیه  واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

خانه فرش پارسی دبی
این مرکز خرید مخصوص فرش های ایرانی و ملی می باشد  در  کراون دبی واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی محلی و سنتی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

 

مرکز خرید فبندیا  دبی
 Fabindiaاین مرکز خرید در خیابان المنخول/ بر دبی   واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

 

مرکز خرید پراید آف کشمیر دبی
این مرکز خرید مخصوص خرید و فروش فرش می باشد  در سوق مدینه  جمیرا ، مرکاتو  دبی واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

 

مرکز خرید گیمکو  دبی
 Gemacoاین مرکز خرید در نزدیک Ace Harware خیابان شیخ زاید    واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

 

مرکز خرید ایکیا دبی
Ikea این مرکز خرید در فستیوال دبی واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود

 

مرکز خرید د آن دبی
این مرکز خرید مخصوص خرید و فروش فرش می باشد  در دبی واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

 

گالری کشمیر دبی
Keshmir این گالری  در القریر سیتی  واقع گردیده است و در این گالری  خرید  فرش های دست بافت و ماشینی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

 

فرش ملی ایرانیان
این مرکز خرید مخصوص فرش های ایرانی و ملی می باشد  در دبی واقع گردیده است و در این مرکز خرید  فرش های دست بافت و ماشینی محلی و سنتی بسیار زیبا خرید و فروش می شود.

بازدید : 17 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:30 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

مراکز خرید کامپیوتر امارات دبی


مراکز خرید کامپیوتر امارات دبی

مراکز خرید کامپیوتر امارات دبی

مراکز خرید کامپیوتر امارات دبی

کامپیوتر در دبی
دبی از نظر تکنولوژی دیگر عقب نبوده  و جدیدترین تجهیزات به سادگی در آن یافت می شود. حتی یک مرکز خرید به این فناوری مرکز العین در بر دبی اختصاص داده شده است. دبی سالانه میزان Gitex نمایشگاه فناوری اطلاعات خلیج بزرگترین نمایشگاه IT  در منطقه است.  در کنار GITEX مرکز GITEX COMPUTER SHOPPER مکان وسیعی برای خرید جدیدترین فناوری با پایین ترنی قیمت است. اگر نمی توانید تا زمان برگزاری GITEX منتظر بمانید، تجهیزات کامپیوتر در فروشگاه های بسیاری از Carredour تا Compume ارائه شده و تولیدکنندگان اصلی نیز عرضه می شوند. Compume دارای وب سایت گسترده ای است که می توانید کالای خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

PCها بر بازار غلبه کرده اند اما Mac نیز در فروشگاه های بسیاری شامل Virgin، PACC، Compume Megastore و Mac Store در این محوطه و Style در فستیوال سیتی دبی در دسترس هستند دولت امارات جلوی فروش نرم افزارهای قاچاق را گرفته  به دنبل آن نرم افزار و سخت افزار اصل و با کیفیت بالا موجود است.

 

مرکز ویترین مگا استور  دبی
Virgin Megastore این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکزبورجومان استور واقع گردیده است.

 

مرکز شرف دی جی  دبی
Sharaf DG این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکز تایم اسکور   واقع گردیده است.

 

مرکز سون سیاس   دبی
Seven Seas این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکز ساختمان بن لاحج /عودمثا   واقع گردیده است.

 

مرکز ردینگسون میدل ایست  دبی
Redington Middle East این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکز اتریوم بر دبی   واقع گردیده است.

 

مرکز پلاگین  دیسکروبشن دبی
Plug – Ins این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکز الغریر   واقع گردیده است.

 

مرکز جی بی ام  دیسکروبشن دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در جبل علی  واقع گردیده است.

مرکز اینتردو اینفورمیشن سیستم  دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در خیابان کامپیوتر – بر دبی   واقع گردیده است.

 

مرکز ایستایل  دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مکان های مختلف دبی مانند بر دبی واقع گردیده است.

 

مرکز جومبو الکترونیک  دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مدیا سنتر بلوار ۲ واحد تجاری  ۴واقع گردیده است.

 

مرکز پک  دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در کرامه دبی  واقع گردیده است.

 

مرکز جی بی ام  دیسکروبشن دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در جبل علی  واقع گردیده است.

مرکز خرید اکسپلورر دبی
این مرکز خرید هم یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در  دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در دیره واقع گردیده است.

مرکز خرید کامپو-می دبی
این مرکز خرید هم یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در  دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در القرهود   واقع گردیده است.

مرکز خرید کارفور دبی
این مرکز خرید هم یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در  دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در الالشندغه  واقع گردیده است.

 

مرکز خرید القرس دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در  دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در بر دبی واقع گردیده است.

ورودی ها:

بازدید : 27 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:29 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

خرید اتومبیل در دبی


خرید اتومبیل در دبی

خرید اتومبیل در دبی

خرید اتومبیل در دبی

خرید اتومبیل در دبی

اتومبیلها یکی از بهترین خریدها در دبی با قیمت های بسیار پایین تر از مقداری است که باید در کشور موطن خود بپردازید. ممکن است زمان شما در دبی تنها شانس رانندگی در یک اتومبیل مجلل به جای یک مدل کاری است بنابراین اگر همواره به فکر رانندگی در رولزرویس نقره ای بوده، این فرصت برای شما فراهم است. تقریبا داشتن یک اتومبیل حتی اگر برای پارک در پیاده رو باشد ضروری است. خوشبختانه در مقایسه با هزینه بنزین در سایر قسمت های دنیا قیمت ارزان تر است. بنابراین پر کردن پر مصرف ترین اتومبیل ها نیز مقرون به صرفه است.

تمام فروشندگان اصلی اتومبیل ارائه شده و برای جذاب کردن کار خرید، قیمت های مناسب برای وام های اتومبیل بسیار پایین هستند. اگر قصد خرید یک اتومبیل جدید خریداری و معامله کنید، در طول فستیوال Shopping و Ramadan پیشنهادات ویژه ای وجود دارد. بازار اتومبیل دست دوم نیز پر رونق است. در تمام شهر گاراژ وجود داشته و بازار اتومبیل های دست دوم در العویر نیز ارزش نگاه کردن را دارد. اگر ترجیح می دهید بطور خصوصی اتومبیل خریداری کنید به تبلیغات طبقه بندی شده یا تابلوی اعلانات سوپرمارکت ها توجه کنید. شرایط اتومبیل در اینجا دشوار است، بویژه اگر در صحرا استفاده شده باشند، بنابراین بهتر است پیش از ارائه پول آن را در یک گاراژ معاینه کنید. AAA در القوز و رشیدیه همه چیز از موتور تا کار نقاشی آن را کنترل می کنند.

خرید اجزای لوازم اتومبیل در دبی

هرکجا اتومبیل وجود داشته باشد لوازم یدکی آنها نیز در دسترس است و دبی از این موضوع مستثنی نیست ACE و Carrefour دارای بخش های فروش عظیمی است که همه لوازم را از کاورهای فرمان تا یخچال خنک کننده باتری اتومبیل را ارائه می کنند. برای کسانی که به کار تعمیرات آنچه در زیر کاپوت است علاقمند. ابزارهای بی شماری در فروشگاه های بزرگ و مغازه های کوچک در سطوه در دسترس است.

علاقمندان به رانندگی در خارج از جاده بهتر است AAA را برای متخصصان جاده های شنی و جرثقیل کوچک و جک چک کنند اگر اتومبیل شما به  GPS مجهز باشد. آنها از دوترین تپه های شنی یا وادی ها نیز شما را نجات دهند. سیستم های GPS در Pincnico و مرکز خریدعبدالمحمد ابراهیم (که مارک Garmin را توصیه می کند) و حتی فروشگاه های اصلی مانند Carrefour، Sharaf DG، INS – Plug در دسترس هستند. ضبط های استریویی اتومبیل بصورت مدل های گوناگونی از آنها را برای اتومبیل های خود نگه داری می کنند. برای نصب آنها به کارگاه های رشیدیه یا سطوه یا AAA و فروشندگان مراجعه کنید. اگر کلیه قسمتها را به اتومبیل خود اضافه کنید حدود ۵۰۰ درهم هزینه خواهد داشت. بسیاری از مالکان اتومبیل سعی دارند تا با تیره کردن شیشه ها از گرم شدن آن جلوگیری کنند. محدودیت قانونی تیره کردن ۳۰ درصد است و اگر از آن تیره تر باشد جریمه شده و اتومبیل شما نمی تواند بازرسی سالانه خود را بگذارد. هزینه های از لایه پلاستیکی ۷۵ درهمی در کارگاههای سطوه تا ۱۵۰۰-۱۳۰۰ درهم در After Dark (با ضمانت یکساله) و تا سقف ۵۰۰۰ درهم در V-kOOL (با ضمانت، و صفحه شفاف آنها در مقایسه با صفحات تیره شده در برابر گرما مقاوم تر است) می باشد. القوز و رشیدیه مکان هایی هستند که می توانی اتومبیل خود را با افزایش عملکرد آن سفارش کنید. رانندگان علاقمند از شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد که West Cost Customs (همانطور که در مجموعه MTV نشان داده می شود) اکنون در القوز نمایشگاه و یک کارگاه دارد.

ورودی ها:

بازدید : 13 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:29 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

بلیط شارجه , پرواز شارجه

بلیط شارجه , پرواز شارجه

بلیط شارجه , پرواز شارجه

نرخ بلیط شارجه

قیمت بلیط شارجه

قیمت های پرواز شارجه

پرواز مستقیم به فرودگاه شارجه

بلیط شارجه , پرواز شارجه

اگر تمایل دارید برای شهر شارجه و فرودگاه شارجه پرواز و بلیط رزرو کنید , دبی تراول امکان بلیط شارجه را انجام میدهد برای اینکار کافی است که با شرکت ما تماس بگیرید

پرواز های شارجه با هواپیمایی ایر عربیا انجام میشود

 

ایرعربیا که در فهرست بازار مالی دبی جای گرفته،هواپیمایی اقتصادی پیشتاز خاور میانه و شمال آفریقاست.ایرعربیا فعالیت خود را در اکتبر ۲۰۰۳ آغاز کرد.این شرکت با به کارگیری ناوگان ایرباس مدرن ۳۲۰ به گستره ای وسیع از مقاصد خاور میانه،آفریقای شمالی،اروپا،کشورهای تازه استقلال یافته شوروی و آسیای مرکزی و جنوبی خدمات رسانی می کند.

مقر اصلی ایرعربیا ، فرودگاه بین المللی شارجه است.حسن این فرودگاه اینست که مشتریان این شرکت میتوانند از مزایای مختلف لذت ببرند.مزایایی چون :دسترسی سریع این فرودگاه  به دبی، فرآیند سریع ورود ،ازدحام کم ،رفتار دوستانه کارمندان فرودگاه  و همچنین دسترسی به بسیاری از شرکتهای حمل و نقل تجاری دیگر که در این فرودگاه فعالیت می کنند.

ایرعربیا  پس از الگوپذیری از هواپیماییهای اقتصادی پیشرو آمریکایی و اروپایی طراحی شد و نوع تجارت آن به گونه ای انتخاب شده تا با اولویتهای محلی مطابقت داشته باشد.تمرکز اصلی این شرکت بر آنست تا سفرهای هوایی را از طریق رزروهای اینترنتی تسهیل نموده،در عین ارائه پایینترین نرخهای بازار ، بالاترین سطح ایمنی و خدمات استاندارد را ارائه نماید.تجارت ما با  پیشنهاد ارزشمندمان مبنی بر “پرداخت کمتر،پرواز بیشتر”امکان تعداد بیشتری از فعالیتهای تجاری و مشتریان را برای سفر در فواصل زمانی کمتر و به مقاصد بیشتر فراهم ساخته است .

حجم ترافیک هوایی در فرودگاه شیخ‌نشین شارجه امارات متحده عربی طی ماه گذشته بیش از هفت درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در دوبی، مرکز آمار و تحقیقات فرودگاه‌های امارات در گزارشی اعلام کرد که طی ماه گذشته میلادی بیش از ۸۱۴ هزار ۶۰۰مسافر از طریق فرودگاه بین‌المللی شارجه جابجا شده‌اند که نسبت به همین مدت در سال گذشته میلادی بیش از هفت درصد رشد داشته است.

بر اساس این گزارش، طی ماه گذشته میلادی بیش از ۵ هزار و ۸۲۳ پرواز از فرودگاه شارجه به نقاط مختلف جهان انجام شده است که تعداد پروازهای صورت گرفته در فرودگاه شارجه طی این مدت نسبت به سال گذشته بیش از۴٫۴۷ درصد رشد داشت.

همچنین بیش از ۱۶ هزار و ۶۰ تن کالا طی نیمه نخست امسال از طریق فرودگاه شارجه به نقاط مختلف جهان جابجا شده است.

فرودگاه شارجه نیز از مسافران عوارض دریافت می‌کند

بازدید : 15 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:28 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()

ویزای قطر قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر


ویزای قطر قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر

نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر

نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر

ویزای قطر

"ویزای

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی قطر :

اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه
کپی شناسنامه و کارت ملی
۲ قطعه عکس ۶ در ۴
رزرو قطعی هتل و هواپیما

نکاتی در مورد ویزا قطر :

مدت زمان برای صدور ویزا قطر حداقل ۱۵ روز کاری می باشد .

ویزا قطر از تاریخ صدور دارای ۱ ماع اعتبار می باشد و پس از ورود ۲۸ روز اجازه اقامت در این کشور داده می شود .

جهت صدور ویزای قطر داشتن ۳ روز رزرو هتل کافی می باشد ولی در صورتی که بیشتر از ۳ روز اقامت شما به طول بینجامد حتما باید برای مدت اقامت هتل رزرو نمائید وگرنه هنگام خروج به مشکل بر خواهید خورد .

قیمت و هزینه دریافت ویزا قطر :

به علت تغییرات زیاد در نرخ ویزای قطر جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا و قیمت آن از طریق راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .
قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

بازدید : 34 تاریخ : سه شنبه 08 تير 1395 زمان : 12:27 نویسنده : اطلاعات گردشگری نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 298
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 78
 • باردید دیروز : 3
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 125
 • بازدید ماه : 156
 • بازدید سال : 1,673
 • بازدید کلی : 6,206
 • مطالب